O nás

Ptáte se, kdo za tímto neobvyklým projektem stojí?

Jsme dva mladí kluci, kteří mají podnikavého ducha a chtěli vytvořit něco svého. Poslední dva roky jsme jezdili na festivaly, kulturní a sportovní události v České republice i zahraničí. Na těchto akcích jsme ochutnávali opravdu všechno a s tím je spojená i myšlenka, která nás napadla - tedy dělat něco zdravého, chutného a opravdu něco, co ochutnáš jednou a už budeš chtít znovu. 

A proto jsme si řekli, že můžeme konkurovat díky našim poznatkům, zkušenostem a naší přidanou hodnotou podpořenou naším šarmem. 

No a díky podpoře přátel jsme vytvořili společnost CZECH FROZEN FRESH zabývající se tvorbou Fresh Džusů, ovocných a zeleninových smotie, a také dobrotou, na kterou jsme nejvíce hrdí a to je naše zmrzlina známější jako rolovaná zmrzlina, která je tvořená z mléka a ingrediencí, které si sám vybíráš.  

Kromě nejlepších variací chutí chceme dopřát zákazníkovi jak zábavu tak i zážitek. Usilujeme o to, aby návštěvníka bavilo si namíchat vlastní mix chutí a aby se vracel s tím, že chce ochutnat něco dalšího. 

A máme jednu věc, kterou konkurence ne! 

Kromě zrmrzliny, která Vás zahřeje, také chuť a zápal postarat se o každého zákazníka a vytvořit mu jedinečný zážitek.

Tým CFF